| liviu1996 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa spun ceva cred ca sunteti satuli de aceeasi poveste dar va cer si eu sfatul

O fata cu care la inceput nu ma intelegeam venea mereu la joaca pe la mine(se ducea la sora mea) am tot vorbit si pana la urma neam imprietenit...acum m-am indragostit de ea si ea ma imbratiseaza ma tine de mana se urca pe mine sta langa mine ma tachineaza. oare ma place? si cum sa-i spun ca o plac...sad

Răspuns Câştigător
| poliku a răspuns:

Ai dreptate am auzit-o de m-am saturat dar hai ca inca mai repet si pentru tine.Da fata normal ca te place si ca sa ii spui ca o placi singura solutie e curajul.Eu unu n-am cum sa te ajut mai mult de atat.Stiu ca e greu dar dupa vei fi multumit si de rezultat big grin

3 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Cu tupeu!
Îţi iei inima în dinţi şi te duci la ea.
Dacă se comportă aşa însemnă că te place.

T.

| cheloo69 a răspuns:

Din cate ai spus sigur te place, stiu ca nu e asa usor sa ii spui unei fete in fata ca o placi dar incearca pentru ca asa e cel mai bine.

| comansorin a răspuns:

Nui spune! fa-o prin limbajul corpului adica:Incearaca s-o saruti dar nu direct pe gura ca n-o sati mearga.Mai intai sa zicem in prima zi poti sa o saruti pe obraz cand va intalniti. Apoi poti sa o chemi seara la tine sa vizionati un film (preferabil comedie romantica) poti descarca dupa www.filmealese.com in timpul ala poti sta la apropiere de ia si sati lasi mana dreapta pe umerii ei dar scuze ca am omis la inceputul filmului poti sa-i faci un compliment sau sa faci o gluma asa se va atasa mai mult de tine si na plecare poti ca urmatorea zi s-o inviti la un suc si tocmai atunci sa ii spui ca o placi ceva de genu te uiti la sticla de suc bei putin si spui : ''E dulce, dar nu mai dulce decat esti tu!'' si atunci poti avea o relatie fericita cu ea Bafta aaa si vezi fa-ti mult curaj inainte sa incerci asta
aaa si cu asta am ajutat zeci de baieti (maaa ma fac psiholog de cupluri :)))