| YannyAlmounte96 a întrebat:

Buna TPU aseara am fost prin parc iar fata pe care eram eu suparat a ramas blocata cand m-a vazut ea nu are prieten iar ea aseara nu-mi mai dadea drumul la mana. Apoi am fost incapatanat pentru ca eram suparat pe ea am vrut sa plec si apoi mi-am cerut scuze pe mes si ma iertat dar a zis ca nu are prieten si i-am zis daca vrea sa fim impreuna iar ea a zis ca nu ma vrea dar ii place de mine dc mi-a zis ca nu ma vrea daca ea vrea sa fie cu mine si ii place de mine?

2 răspunsuri:
| 3ly a răspuns:

Buna, pai probabil nu este sigura ca o placi, intreab-o tongue Unele fete cauta siguranta, nu sa spuna: da normal ca vreau iar tu sa ii spui: aa ok. oricum eu nu vreau sau ceva in genulhappy daca esti mai mare explica-i diferite chestii si fa-o sa te placa mai mult, arata-i ca ai pune-o pe primul loc si ca i-ai explica orice oricandtongue. Bafta

| heavenn a răspuns:

Poate a trecut printr-o despartire mai urata, poate inca nu vrea sa inceapa o relatie, poate nu e sigura de sentimentele ei si ale tale sau poate pur si simplu nu-i inspiri incredere pentru o relatie serioasa big grin. Spune-i ca o placi si ca te intereseaza persoana ei. Bafta happy!