| anonim_4396 a întrebat:

Ca sa fiu cat mai direct : ce va place voua fetelor?

10 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

Nu la toate fetele gasesti aceleasi gusturi. Insa, daca ar fi sa vorbim la general, fetelor le place atentia si ca baiatul sa fie chipies cat de cat. Nu ne place cand un baiat insita in a avea o relatie chiar daca, indirect, fata iti "face semn" ca nu e interesata sau ii place doar ca o simpla persoana. Nu e nevoie sa fii plin de muschi si cu o masina de fite atata timp cat o tratezi ca pe egalul tau nu ca pe o jucarie pe care sa o atingi in toate locurile. Apreciem foarte mult politeatea, astea nu inseamna sa nu faci cate un gest "amuzant" cu ea, daca e fata cum se cade nu se supara si sigur va face la fel desi nu exagera. Asta vrea o fata normala, daca vrei panarame, bani sa ai si esti bun.

| Maaryyneelaa a răspuns:

Ce ne place noua din partea voastra? Si ce anume te-ar interesa in mod special?

| KidDaCuOcHiAlBaStRi a răspuns:

Pai. depinde de fiecare fata, toate suntem diferite!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lucrurile dragutelaughing, muzica, modalaughing, animalele..baietiirolling on the floor.

| blueheart a răspuns:

Sinceritatea

| BlackOldSun a răspuns:

Ce vor femeile cu adevarat o sa ramana o enigma fara raspuns mult timp!

| caterinasmile a răspuns:

Mie de exemplu imi place :
-ciocolata
-mancarurile iuti si cele sarate
-imi place sa fiu plecata cat mai mult de acasa (ador sa calatoresc in special cu prietenii si iubitul dar si cu familia)
-imi place atunci cand iubitul meu vrea sa ma faca fericita si imi place sa il vad fericit si pe el langa mine
-ador animalele si imi plac foarte mult florile
-sunt un pic mai baietoasa deci nu ma deranjeaza sa stau la vorba, sa ma implic in discutiile baietilor
-imi place sa urc pe munti, sa fiu la inaltime, viteza, si toate sporturile extreme, acele iujuri care par periculoase si sincer mi'ar placea sa fac un curs de sarit cu parasuta sau parapanta
-ador atunci cand cineva imi cere sfatul
-imi place sa alerg
-imi plac cartile in care sunt povetite vieti ale femeilor ori romane politiste
-imi plac filmele, aproape de orice fel dar depinde de starea mea sufleteasca
-ador muzica chiar si cea clasica iar instrumentele mele preferate sunt violoncelul si chiatra electrica deoarece scot niste sunete aparte, de asemenea imi plac Beyonce si jay z si Jassie J si beat box
Eu sunt fata si cam asta sunt pasiunile mele ca sa le zic asa

| KrEaThYvE a răspuns:

Pai de explu mie imi place fetele inteligente.sentimentale.sincere.de gasca etc

| abbeydudaa a răspuns:

Ciocolataaaa

| pittikaRoxy14 a răspuns:

Fetele vor multe... Niicioadata nu suntem multumite...big grin