| 8623 a întrebat:

Buna,tpu.Cand am o erectie puternica si imi curge acel lichid pre-ejaculator, cand erectia se termina ma ustura foarte rau in interiorul penisului.mai ales cand urinez sau stau, sau orice fac..La fel mi se intampla si dupa ce ma masturbez.Este normal? Vreau sa precizez ca am o varsta destul de frageda si corpul meu este in dezvoltare

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Nu este normal. Probabil o iritatie.
Si de ce te masturbezi la varsta asta? Tu stii ca nu este deloc normal pentru varsta ta? Dezvata-te, nu este sanatos.
Oricum consulta un medic urolog pentru ca daca este o infectie se poate agrava, si de aici incep problemele...

| 8623 explică (pentru LPCTSTR):

O fac foarte rar si nu se intampla chiar demult, dar eu nu duc masturbarea pana la capat. poate fi si din asta?

| LPCTSTR a răspuns (pentru 8623):

Poate da, poate nu. Un medic te va ajuta.

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Mergi la o farmacie si le zici ca te ustura cand urinezi, vor stii ei ce sa-ti dea...

| SG1995 a răspuns:

Nu tocmai poate fi o infectie ceva, spune-le alor tai de problema (dar evita treaba cu masturbarea), si o sa-ti faca o programare la doctor.

| Otto19 a răspuns:

E de la rinichi si eu am patit cand ma pis sa ma usture, cumpara niste pastile pentru urina si ai sa iti revi esti racit jos

| 8623 explică (pentru Otto19):

Pai am facut ecografie la rinichi si nu mi-a iesit nimic