| 8623 a întrebat:

Buna,tpu.Cand am o erectie puternica si imi curge acel lichid pre-ejaculator, cand erectia se termina ma ustura foarte rau in interiorul penisului.si cand urinez sau stau, sau orice fac..La fel mi se intampla si dupa ce ma masturbez.Este normal? Vreau sa precizez ca am o varsta destul de frageda si corpul meu este in dezvoltare.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Exista mai multe motive din cauza careia dupa ejaculare poate sa apara senzatie de usturime, arsura, iritatie, durere si alt fel de simptome. In cele mai multe cazuri, senzatiile neplacute se datoreaza unor boli infectioase si/sau inflamatorii ale sistemului urogenital masculin, mai ales ale vezicii urinare si a prostatei. Multa sanatate! Pentru explicatii mai amanuntite si de specialitate, acceseaza si citeste urmatorul articol : http://menportals.com/ro/pages/1472068

| 8623 explică (pentru corbulalbrosu):

Dar am facut ecografie abdominala si urocultura in urma cu putin timp si au iesit bune.De la masturbare mi se intampla de ceva timp, dar la erectii a inceput de putin timp.Nu stiu oricum sunt copil

| Emilian65 a răspuns:

Incearca si lasa-te de masturbare si vei vedea ca totul va fi ok.

| 8623 explică (pentru Emilian65):

Pai o fac cam o data la 3-4 luni, si cu erectiile simple ce treaba are?