| NicolED a întrebat:

Care sunt etapele pubertății la fete? Am nevoie de o explicație mai detaliată

Răspuns Câştigător
| IoneeLaaaMaa a răspuns:

Cand iti cresc perisorii, cand transpiri, cand stai mult in casa, cand te indragostesti, cand te ingrasi/slabesti, cand cresti in inaltime asta inseamna maturitate, pubertatebig grin Mai pe scurt, astea sunt etapele de dezvoltare fizica si morala de la varsta de 13, 14 ani depinde. Gandesti altfelwinking sper ca te-am lamurit

1 răspuns:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Etapa de 10-12 ani in care viseaza la un fat frumos
etapa de 12-14 ani in care viseaza la un vampir
etapa 14-18 ani in care viseaza la Grey
si etapa 18+ in care orice bogatan e bun