| SuRa99 a întrebat:

Cat de importanta este pentru voi diferenta de varsta intr-o relatie? Si de ce? happy

Răspuns Câştigător
| ArekkusuKage a răspuns:

Sincer,iubirea nu cunoste limite, si chestia cu importanta o decizi tu deoarece inima iti dicteaza, daca tie ti se pare un lucru rau poate este dar doar din punctul tau de vedere insa din punctul meu de vedere, sti doar vorba in dragoste si in razboi totul e permis si pana la urma iubirea nu cunoaste limite mie mi se pare foarte ok sa fie o diferenta de varsta dar sincer nu mia mare de 40 de ani totusi nu ceva gen monica-irinel columbeanu/fata tanara si mosneagul bogat acum sa fim seriosi si mie... mi se pare o diferenta de varsta intre mine si prietena mea big grin de 3 ani dar nu ma plang pentru ca simt ca asta e bine. si toti ar trebui sa facem ce sintim. insa daca tu consideri ca diferenta de varsta este importanta eu zic sa te mai gandesti si nu uita FA CE ITI SPUNE INIMA SI NU TE LUA DUPA CE SPUN ALTI!

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pentru mine nu este importanta diferenta de varsta pentru ca daca exista iubire si intelegere nu mai conteaza cativa ani diferenta

| Purec a răspuns:

Daca esti major/a, diferenta de varsta nu conteaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai de mine laughing. Indiferent de parerea celor din jur, sau a diferentei de varsta, iubirea nu are limite.Nu conteaza detaliile astea, pentru ca atata timp cat intre cei doi exista iubire, nimic nu conteaza.

| acvilasurprinzatoare112 a răspuns:

Nu conteaza, numai sa nu fie mai mic ca mine.Nu stiu imi da o stare ciudata.

| D3vilAngel a răspuns:

Daca iubesti cu adecarat nu conteaza varsta...
Funda daca te-am ajutat

| SuRa99 explică (pentru D3vilAngel):

Si parerea celorlalti?