| EduardPaul94 a întrebat:

ce commuri sa dau la o fata pe facebook? va rog cat mai multe dau funda!

5 răspunsuri:
| MaDeclarFan a răspuns:

Vrei de bine sau de rau?

| EduardPaul94 explică (pentru MaDeclarFan):

De bine.mai romantice chiarbig grin

| MaDeclarFan a răspuns (pentru EduardPaul94):

"Astazi sunt cel mai fericit om.Si dc? Am vazut in aceasta poza un inger minunat"

| MaDeclarFan a răspuns:

"Daca stelele ar cadea,noaptea ar fi luminata doar de luna. Daca soarele ar disparea, pamantul ar fi intunecat mereu. Daca aerul ar disparea, lumea ar muri.Eu sunt norocos:tu esti cea care imi lumineaza cele mai intunecate nopti,cea care imi aduce soarele indiferent de vremea de afara,cu tine,nu mai am nevoie nici macar de aer,ptk parfumul tau e aerul meu!"
"Frumusetea ta orbitoare ma face sa nu-mi mai pot lua ochii de la ceasta searbada fotografie,careia doar tu ii dai culoare."
"Dumnezeu este pentru mine:cel care mi-a dat viata,care ma ocroteste zi de zi,imi da aerul fara de care nu pot trai.Tu esti pentru mine:dumnezeu si chiar mai mult!" Scuze, dar acum nu am timp sa-ti zic mai multe, oricum sper ca te-am ajutat.Succes la impresionat!

| VanillaBl a răspuns:

Dai din alea de genu "nice" "dragut" "misto" "frumos" "wow" "tare" "super" ":X:X" "pup" ":*"