| anac0nda a întrebat:

Cum sa ai commuri multe pe facebook?

8 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Roaga-ti prietenii sa iti dea commenturi happy

| Jigsaw a răspuns:

Cu ce te ajuta comentariile?

Răspuns utilizator avertizat
| Lavinia218 a răspuns:

Iti faci poze dezbracat/a laughing))! Vai a a-ti innnnnneebuniiitt toti cu facebook-ul lu' pestelaughing

| AnonimB a răspuns:

Pai daca esti fata e simplu. Doar cu o poza mai deochiata ai sa strangi la comentari o gramada
Daca esti baiat fa cum a spus si LoveAlex dar lasa si tu comentari la alti/altele din lista ta.winking

| OctavianN a răspuns:

Castigi ceva anume daca ai multe ''commuri'' pe facebook? Te face sa te simti mai important/a, mai special/a?