| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU:*... Ce credeti despre masturbarea cu penetrare, de la o varsta frageda?sad (o prietena de-a mea a facut asta`)/...:*

4 răspunsuri:
| Yaguar a răspuns:

Baietii care doresc sex o sa-ti spuna ca e bine e super e normal.
Dar nu e bine nici un fel de masturbare la o virsta frageda.
http://www.TPU.ro/......nge-e-rau/

| crisxd a răspuns:

Da, o prietena laughing).

| Blondda a răspuns:

Asta cu prietena mea e veche.laughing Masturbarea nu este "recomandata" la nicio varsta. Gandeste-te ca degetul pe care tu ti-l introduci in vagin este plin de microbi si te poti imbolnavi. Daca vrei placere cumpara-ti vibrator.

| dadasssssssss a răspuns:

Daca iti e rusine sa spui ca tu ai facut asta...nu mai spune faza cu prietena/nul. Fa-ti alt cont si spune ca tu ai facut-owinking