| lolove a întrebat:

Buna TPU...Ce inseamna cand unui baiat ii place sa te enerveze si iti spune in fata ca adora sa te enerveze?

Răspuns Câştigător
| Ionel_Ionel_Nadre_1983 a răspuns:

Conteaza si tonul pe care iti spune... Daca ti-o spune privindu-te in ochi si cu un ton serios asa e, dar daca iti spune pe un ton de gluma si nu te priveste in ochi inseamna ca te iubeste.Asa incearca sa-ti atraga atentia daca te iubeste happy

10 răspunsuri:
| Roxana0606 a răspuns:

Ca e prost! In locul tau ii plateam cu aceeasi moneda. SA vada si el cum e sa fii enervat.

| k_7073 a răspuns:

Sunteti impreuna? conteaza mult statusul intre voi

| bloodandpride a răspuns:

Inseamna ca te place, si ca nu stie cum sa-ti spuna.Am un coleg in clasa tot asa...numai ca el le place pe toete fetele

| imitatiedeom a răspuns:

Ii place sa interactioneze cu tine, din pacate este timid, si de aceea te enerveaza si iti spune ca ii place sa te enerveze. Ai putea sa il intrebi daca are vreo boala mentala sau vreun fetish in legatura cu astawinking

| lukeskywalker a răspuns:

Inseamna un singur lucru,
ca adora sa te enerveze...

| Deicide a răspuns:

Nu ştiu,şi mie mi s-a spus, e un mod al băieţilor de aşi arăta prietenia, şi mie îmi place să fac asta, cu toate că sunt fată, deci nu înseamnă nimic deosebit.

| Razvan193 a răspuns:

De obicei cand cineva te place incearca sa iti atraga atentia prin diferite mijloace. poate el chiar te placehappy

| AlexiiaAle a răspuns:

Uh stii foarte bine ce inseamnawinking ai pus intrebarea asta desi stiai ca raspunsul ar fi fost "k ii place de tine" tongue

| bubblemiss a răspuns:

Asa am avut si eu o experienta....sa stii dar sa nu-l crezi sau sa nu-i crezi k o sa te dezamegeask rau de tot! Bafta si sper sa-mi urmezi sfatul k.n-o sa-ti placa!