| anonim_4396 a întrebat:

Ce insemna de obicei cand o fata iti spune ca ii place sa te enerveze?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Inseamna ca o preocupa persoana ta si posibil sa te placa!

11 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Au francezii o vorba tradusa "cine se iubeste se tachineaza". N-as merge atat de departe ca s-ar fi indragostit de tine, dar nu se stie niciodata. In orice caz fetele nu dau atat de multa atentie nimanui pe care nu-l plac.

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Mie cel putin. imi place sa ii *chinui* pe toti ..si clar! nu ii plac pe toti. laughing... asa ca e posibil sa nu il placa. zic si eu. nu stiu ce e in capul eiwinking

| anonim_4396 explică (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Mă rog eu am întrebat pentru că mi-a zis-o nu pentru că o face, și eu enervez mai multă lume doar așa de distracție da nu le zic tuturor că îmi place să o fac.

| neutrino a răspuns:

Inseamna ca fata stie bine ceea ce vrea!

| Naяutσ a răspuns:

Vrea sa o f##i

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca i se pare amuzant cum reactionezi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu...ca ii place sa te enerveze?

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Adica ii place sa te tachineze intr-un fel.
Clar te place.
Daca nu te placea nu-si pierdea timpul cu asa ceva.

| ZambetDeGheata a răspuns:

Te place