| anonim_4396 a întrebat:

Chiar as avea mare nevoie de voi, mare, mare nevoie happy Ofer fundita.Deci eu am avut o problema.cand imi placea de un baiat si, si lui de mine imi trecea foarte repede. poate din cauza ca eram si timida si alea.Cu multi baieti eram doar prieteni cu beneficii adica gen eram afara ..imi placea de un baiat, ma sarutam si pe maine gata imi trecea nici nu voiam sa aud de el.Bun apoi acu cateva luni da m-am indragostit foarte tare de un baiat eram aproape 3 luni si m-am obisnuit pana so intamplat ceva ft naspa in fine.Si acum doua saptamani am intalnit un baiat care eram la o petreceree si a inceput sa se dea la mine si m-a dus intr-un loc si ne-am sarutat apoi in seara aia ne-am combinat si dupa zilelele urmatoare m-am comportat foarte naspa cu el facea totul pentru mine numai ca sa ma vada si eu nu aveam chef deja mi-a zis ca is cea mai draga si ca tine la mine cumva.si dupa ne-am despartit.Mie nu imi pareea rau dar lui foarte tare.prietenii lui mi-au spus ca sa imbatat din cauza mea si a plans :l tot nu imi pasa pana cand intr-o seara mi s-a facut un dor din ala luuung de el.si i-am trimis un mesaj sa ne intalnim si a spus ca nu poate ca ii in alt oras dar a facut cumva si a venit pentru mine cu o masina si de atunci pana alataieri am fost impreuna m-am obisnuit mi foarte drag.pur si simplu m-am indragostit. de alaltaieri nu mai dau de el.i inchis si telefonulthinking Nu stiu oare vrea sa imi intoarca roata cum i-am facut eu la inceput? Ma mai imbatam si i ziceam ca is foarte geloasa si dinalea si mi-o repeptat de nu stiu cate ori sa am incredere in el.mi-o zis ca nu ar mai fi cu mine daca ar fi vrut sa ma insele.Da nu stiu...tot cred tot felu.ma bag pe filme dinalea naspa.o prietena mi-a spus ca poate i s-a intamplat ceva naspa nici prietenii lui nu o dat de el.Astazi nustiu.tot inchis i... Ce credeti?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa nu mai fii atat de batuta in cap si sa te consumi din nimicuri/ indoieli/ pareri.
Intrebare de baraj : cat 16 ani ai?

| Arkhasas a răspuns:

Cred că nu ai întâlnit un băiat pe placul tău până acum. Unul care să reuşească să menţină nivelul atracţiei.
Ori asta ori nu eşti genul care se bagă în relaţii...

| Mytsaa a răspuns:

Fara suparare dar sa ii iei pe toti asa la rand la sarutat, nu e chiar okhappyNu asa se comporta o femeie.
In ceea ce-l priveste pe el, poate vrea un pic de liniste, poate vrea sa stea singur, poate o fi avut treaba si nu o avut timp sa raspunda la telefon, poate i s-o stricat telefonul..Nu trebuie neaparat sa ne gandim ca o patit ceva rau.Stai linistita, te va cauta el cand isi va rezolva problemele.

| criss02 a răspuns:

Buna! Ei bine, nu are rost sa te panichezi(daca o faci inseamna ca tu chiar simti ceva pentru el) si cel mai corect este sa iei in calcul toate variantele: si-a pierdut telefonul, nu te mai iubeste desi este foarte greu de crezut din tot ceea ce zici sau vrea sa vada daca chiar il placi, adica ceva gen un test .....este curios daca te-ai interesat de el in ultimele zile. Sper ca sfaturile mele sa-ti fie de ajutor happy. Succes! P.S: poate l-au luat extraterestrii si in momentul asta fac experimente pe el laughing (scuze, probabil, nu e cea mai potrivita gluma)