| anonim_4396 a întrebat:

Colegul meu de banca ma place.Stiu din comportamentul lui.Nu vrea sa recunoasca asta.Dar imi pune mana pe picior,imi ia cheile de la clsa ca sa il iau in brate ca sa mi le dea inapoi,azi ma durea gatul si eram cu spatele la el si ma tineam de gat si se uita fix la mine si parca era si el trist,iar apoi ne-am uitat fix in ochi,vorbim despre orice,ne povestim tot si mai multe, dar nu mai zic, nu mai are rost.Nu-i asa ca ma place?

Azi am vorbit cu cea mai buna prietena a mea si mi-a zis ca a scos-o pe hol la scoala si a vrut sa zica ceva despre mine si i-a spus sa nu imi zica,sau daca ea vrea poate sa imi zica,dar a venit baiatul de care ii place,care e tot din clasa si a luat-o sa ii zica ceva. Oare vroia sa ii spuna ca ma place? Putem fi impreuna? Daca a vrut sa ii spuna ca ma place, oare trebuie sa astept momentul cand ii va putea spune?

Mentionez ca si eu il plac super mult, ba chiar il iubesc.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ai grija ca ti-a cazut papusa. Ridic-o, inca mai ai nevoie de ea.

| AlexaChristiana2000 a răspuns (pentru neutrino):

Nu am 11 ani sa stii

| val31989 a răspuns:

Buna.Dupa cum ai spus tu, cred ca te place, mai ales dupa comportament.
(mi s-a intimplat si mie big grin )
Deci, eu cred ca e mai bine sa astepti primul pas din partea lui... la urma urmei esti fata laughing nu ar trebui sa faci tu primul pas.
Cati ani ai?

| iuliatntbumbum3107 a răspuns:

Nu cred ca se pune problema iubirii...ce varsta ai?

| iuliatntbumbum3107 a răspuns:

Nu inteleg de ce iti bati capul la varsta assta cu astfel de probleme laughing) parerea mea, treaba ta ce vrei sa faci tu in continuare

| AlexaChristiana2000 a răspuns (pentru iuliatntbumbum3107):

De unde stii tu cati ani am eu?

| iuliatntbumbum3107 a răspuns (pentru AlexaChristiana2000):

E evident scumpo :* nu bag mana in foc, dar esti destul de mica
asa ca vezi-ti de papusile tale :* si lasa tu "chestiile de oameni mari" pentru cand o sa cresi mai mare happy