| FreakingFish a întrebat:

Credeti ca e normal sa ai erectii puternice si de lunga durata dupa o atingere usoara cu persoana iubita?
Doresc raspunsuri serioase si sincere!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,este normal.Ar trebui sa fii mandru daca ti se intampla asta mereu.Mult noroc.

6 răspunsuri:
| HueyFreeman a răspuns:

Ar trebui sa te bucuri de ele. O sa vina o perioada in viata cand o sa tragi de ea doar asa, poate poate.

| jamal000 a răspuns:

Sa ai erectii pentru simplu fapt ca o atingi, nu mi se pare in regula, inseamna ca daca e sa fiti in pat si sa incercati sa faceti sex nici nu incepi bine ca ai terminat, daca reusesti sa controlezi este in regula dar altfel nu consider ca e tocmai ok

| FreakingFish explică (pentru jamal000):

Faza e ca niciodata nu mi s-a intamplat asa ceva... mai ales cand e vorba de fete insa la ea nu inteleg de ce mi se intampla asta

| ionu4444 a răspuns:

Da daca te simti foarte atras de persoana pe care o atingi si depinde si unde o atinti si cine pe cine atinge.Este normal asta cere sex.

| FreakingFish explică (pentru ionu4444):

De exemplu daca eu o iau de mana...pam, erectie

| RobertP20 a răspuns:

Pai, este normal. Deoarece ti foarte mult la ea. Totul se datoreaz-a glandei pituitara.