| darkknight9 a întrebat:

Buna tpu...credeti k daca ma uit mult la un baiat pe care nu il cunosc si cand se uita la mine imi las privirea in jos si-a dat seama k imi place de el? astept raspunsuri cat mai sincere

Răspuns Câştigător
| Roberta00 a răspuns:

Da e posibil, daca si ochisorii tai stralucesc cand il vezi pe elsmug isi poate da seama usor de chestia asta. Daca se intampla doar odata e ceva obisnuit daca se intampla de mai multe ori si nu poti controla asta atunci da iti place de el si isi da seama.Am patit-o si eu acum cateva luniwinking

3 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Este un gest prin care sa ii arati, insa nu poate fi un gest sigur care l-ar duce cu gandul exact la ceea ce vrei sa ii spui/arati; poate sa nu fie suficient.
Evitarea unei priviri directe catre o persoana care-ti place este un gest care, din punctul meu de vedere, valoreaza atunci cand este natural, adica atunci cand chiar iti vine greu sa il privesti in ochi, de teama, nesiguranta, lipsa "exercitiului " si nu in urma unui rol de teatru ieftin.

| mat31new a răspuns:

Eu daca vad o fata ca se uita la mine si cand ma uit la ea intoarce capul si face lucrul acesta de cateva ori imi da de banuit ca se gandeste la mine. depinde si varsta.

| loveyourkiss a răspuns:

Mda cred ca isi da seama pentru ca de obicei fetele sunt mai smechere si de cele mai multe ori asa ii cuceresc.