| Stellla21 a întrebat:

cum fac ii iau masina iubitului meu? m-am cam saturat de el si as vrea sa raman cu o amintire placuta. se lasa cam greu convins in situatia asta dar totusi ma puteti ajuta cu cateva sfaturi. Dau funda happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu ai cumparat masina atunci o iei. Daca el a cumparat-o, atunci o patreaza. Daca ati cumparat-i impreuna, atunci unul dintre voi o va pastra si ii va oferi celuilalt o parte din bani. Asta presupunand ca si prietenul tau e de acord...

10 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu te lasă să mănânci margarină și vrei să-l părăsești, dar să-ți rămână ție mașina lui... Marfă!
Are dreptate: margarina nu e bună! uite cum ajungi dacă o mănânci așa mult timp... Scade aichiu'u...

| neutrino a răspuns:

Spune-i ca daca refuza ai sa spui la toti cat de incapabil este la pat(!?)

| Cristiann25 a răspuns:

Vrei sa-i iei masina? Sa-ti scoata si el un dinte sa va invatati minte fete usoare ce sunteti doar pe interes ca nu va mai suport.Nu conteaza cati bani am eu, la femei nu dau si asta sa tina minte toti barbatii! Femeile nu merita bani! Sa munceasca pentru a avea!

| Stellla21 explică (pentru Cristiann25):

Masina este cumparata mai mult din banii mei!

| Cristiann25 a răspuns:

Si ce daca-s din banii tai? El iti cere cadourile inapoi?

| Stellla21 explică (pentru Cristiann25):

Pai se compara un cadou cu o masina? totusi sunt banii munciti de mine si e pana la urma este masina mea si o vreau inapoi, plus ca i-am mai dat si o dacie care era a tatalui meu si pe aia poate sa o pastreze. Eu am muncit foarte mult sa imi cumpar o masina calumea

| piticelm a răspuns:

Te-ai cam saturat de el? i-as da si bani ca sa vada ce scrii aici si sa-ti strambe un pic maxilarul! Si daca-i cumparata din banii tai ce? Apropo sunt fata, dar nu suport specimenele astea, din cauza carora toti barbatii se transforma in niste animale!

| RalucaOxii a răspuns:

rolling on the floortu esti sanatoasă? pe tine masina te intereseaza? Materialist-o! Huă

| Tigrul15 a răspuns:

Curve de 2 bani, v-as da foc.