| Roxana_2583 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu niste sfaturi?
Nu stiu ce cadouri sa-i iau iubitului meu de sarbatori. ceva mai amuzante dar care sa i raman amintire toata viata, impresionant

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, eu i-am facut anul trecut cadou iubitului meu un album de poze cu mine si cu el.Am descarcat un program de poze prin care poti sa le modifici cum vrei tu, eu doar am scris pe fiecare poza cate ceva cate o dedicatie sa spun asa pentru el, dedicatia depindea de fiecare poza, si era scrisa din suflet, nu copiata de prin alte parti. A iesit foarte frumos iar el a fost foarte incantat, i-a placut mult, si fi sigura ca asta il si impresioneaza si ii va si o amintire placuta toata viata.