| bernaaaaa a întrebat:

Ce ar trebui sa fac ca un baiat sa ma placa? va rog... Ajutati-ma!

6 răspunsuri:
| silverson a răspuns:

Spune-i ca e simpatic, el o sa aprecieze asta si o sa fie in limba dupa tine. De acolo faci ce faci si stai cu el si o sa aveti o relatie.
Bafta! happy

| ImmortalQueen a răspuns:

In primul rand afla daca si el te place putin de tot si daca te place ii spui, dar sa nu-i arata ca-ti place mult de tot de el ca dupa o sa faca ce vrea...si daca nu te place, fa rost de numarul lui de telefon, afla ce-i place si dupa vorbesti cu el despre chestiile alea, ii zici ca si tie iti plac aceleasi lucruri...iesiti la un suc si vorbiti mai multe.

| Aly359 a răspuns:

Iti spun cum procedez eu ma imbrac cool in preajma lui ma dau cu mult parfum il iau la vorba vorbesc calm sar in ajutorul lui fundita?

| ellastupidlove a răspuns:

In
primul rand, fi tu! Fi naturala, vesela, incanta-l cu glumele tale, fa-l sa se simta bine si ai grija sa te aranjezi astfel in cat sa-i placa si lui dar si tie.Be natural! :*

bafta!

| iuliana1221 a răspuns:

Nu-l baga in seama sau demonstreaza-i ca esti mult mai bun decat el la ceva...baitilor le plac provokarile.

| dorotich a răspuns:

Pai.dovedeste'i ca esti o fata super.desteapta, intelegatoare, de gasca etc. dar mai arata'i si ca esti dichisita(da'te cu parfum dar nu in cantitati mari; ai grija ca parul sa iti stea bine(de ex sa nu ai fire rebele); ai grija sa nu mirosi a transpiratie etc. sper ca te'am ajutatwinking
funda?big grin