| keybyeTeQuila a întrebat:

Buna TPU cum ii pot dovedi iubitului ca tin mult la el? adevarul ca eu il iubesc ii spun asta mereu dar el spune ca ma crede dar are nevoie de ceva mai mult ce pot face? multumesc

6 răspunsuri:
| JoshuaNNN a răspuns:

Cred ca se refera la sex [asta imi lasa impresia]. Daca e baiat mai de cartier, atunci e clar ca vrea s-o faceti. Daca nu, cred ca vrea sa te porti frumos cu el, poate e genul de baiat care vrea multa atentie big grin

| keybyeTeQuila explică (pentru JoshuaNNN):

Nu e deloc de cartier e chiar baiatul model si ii ofer toata atentia dar vreau sa imi dati o idee cum ii pot arata? ca chiar il iubesc dar lui nu e de ajuns el vrea fapte dar nu stiu cum s-o fac

| JoshuaNNN a răspuns (pentru keybyeTeQuila):

La mine, daca vad ca prietena mea e geloasa, asta imi place foarte mult pentru ca arata ca tine la mine, incearca sa il alinti sa ii vorbesti mai dulce [iubitel, puiut, etc...] iesiti pe afara doar voi 2, saruta-l, hai ca stii tu, chestii care fac orice indragostiti big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa il sarut. Daca ai peste vreo 16 ani sa faceti dragoste.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Trebuie sa ii si arati acest lucru. Cand mai stati unul langa altul imbratiseaza-l, pupa-l pe obraz, saruta-l, sunt sigur ca ii va placea happy.

| keybyeTeQuila explică (pentru ϟkatεVaηϟ):

Il sarut dar altceva adica ceva mai important cum ii pot arata dragostea mea?