| DamariisDammyy110 a întrebat:

Buna Tpu.Cum pot sa-i spun la un baiat ca vreau sa fiu impreuna cu el? Dar sa nu fie poezie sau ceva gen... ceva frumos ca mi-e rusine sa i zic asa pur si simplu.Multumesc.Funda

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cu rusine mori de foame si de abstinenta, daca baiatul nu te-a remarcat pana acum e clar ca NU e interesat de tine, dar iti place sa insisti, atunci du-te si arata-i ţâţele, sigur te va baga in seama

| anda00anda a răspuns:

Te duci la el si ii zici:Uite deci de mult timp am vrut sa-ti zic ceva dar nu am putut.Eu simt ca suntem m-ai mult decat prieteni si as vrea sa fim impreuna pentru ca te iubesc. Fundita

| anamariatrotea9955 a răspuns:

Simplu: esti un strudel, imi place strudelul