| alissiaalexa a întrebat:

Hi! Tpu.Cum as putea sa fac un baiat sa ma placa?, eu nu vreau sa ma duc sa vorbesc cu el ca imi este rusine...Deci imi puteti spune? Multumesc! Funditssa

Răspuns Câştigător
| Auslesse a răspuns:

Hey...ia-ti inima in dinti si incearca-ti norocu`..asa eram si eu...de cateva luni m-am indragostit de un super baiat si tot la fel, mi-era rusine sa vb cu el.
dar mi-am luat inima in dinti si am inceput sa vb cu el(chiar si acum vorbim prin mesaje), daca am vazut ca exista semne si din partea lui, am facut pasul.
deci, INCEARCA! bafta!happy

| Adrianaa15 a răspuns (pentru Auslesse):

SI acum sunteti impreuna?

| alissiaalexa explică (pentru Adrianaa15):

O sa vorbim azi si o sa fim :*. Ca am aflat ca si el ma place dar numai ca e foarte timid el.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca baiatul este interesat numai de sex, atunci poti defila in jurul lui pana te observa. Daca el este interesat si de modul in care gandesti, atunci trebuie sa deschizi si gura. Fara rusine.