| AnnaMariaAntonia a întrebat:

Cum sa ii spun unui baiat ca nu mai vreau sa fim impreuna?

Răspuns Câştigător
| Bibishorrrr a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa porti o discutie deschisa intre patru ochii si sa ii spui cu adevarat care sunt sentimentele tale pentru el.Asta nu.l va deranja foarte mult, in schimb daca o vei face la telefon, mess sau altceva il va durea cumplit! Sper ca te.am ajutat fundita?

7 răspunsuri:
| WooLove a răspuns:

Ca ai pus mana pe carte si nu iti mai trebuie "Dragoste" la 14 ani.

| maradi3 a răspuns:

In ce limba?laughing

| DracusorImpielitat a răspuns:

Spune-i ca ti la el, dar nu mai puteti fi impreuna, pentru ca nu esti potrivita cu el, asa sa ii zici.

| Addiction a răspuns:

Salut. Poti sa-i spui direct ca nu mai vrei sa fii cu el sau ii poti spune ca sa luati o pauza si ca nu e el de vina daca nu vrei sa se simta prost. De asemenea poti sa-l ingori daca nu vrei sa vb cu el. Succese:*:*

| asdsdsaaas a răspuns:

Stilul meu :nu mai vreau sa fiu cu tinelaughing.simplu.bafta

| FlorinaRuby a răspuns:

Bună.
Şi mie îmi e greu sa fac asta.cel mai bine spune-i direct.
Pa, pa.

| AndreuTsa_8488 a răspuns:

Ii spui,
"Scuze, dar nu mai pot fi cu tine"
Bagi si tu minciuni acolo,
Pt ca baieti sunt insistentismug