| adee_8962 a întrebat:

Cum pot sa`mi conving parintii sa mai faca un bebebatting eyelashes sad [ laughing) ]
Eu am 14 ani si mai am o sora de 9 ani.
Help va rog laughing sad

9 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Poate n-au resursele necesare dupa aceea sa va intretina pe toti 3 sau nu mai au rabdarea sa mai creasca un bebe

| TheSpecialOne a răspuns:

Nu cred ca e bine sa mai fie inca un bebe fiindca cred ca parintii tai au destula bataie de cap si cu voi doua. Nici pentru tine nu ar fi bine pentru ca vei primi mult mai putina atentie din parte lor si vei avea sute de nopti in care te trezeste plangand si alte cele.

| adee_8962 explică:

Mda... cred ca aveti dreptate laughing

| adee_8962 explică:

fain.laughing. thxlove struck o sa incerclaughing)

| daxxy a răspuns:

Wow...:O eoo nici pe sora mea care are tot 9 ani nu o mai vreaulaughing daramite alt bebehee hee pai. vorbeste cu ei intr-o seara si spune`le motivu pentru care mai vrei o surioara/fratiorbig grin dar gandeste`te bine inaintehappy

| teodoryo a răspuns:

Daca sunt iubitori fa asa:plangi fals normal si cand te vad ei pune zahar la porumbei aSa a facut si fratele meu cu mine si a mers

| Amalia_1295 a răspuns:

Tu esti norocoasa ca ai parinti tineri si eu mai am o sora de 4 ani.

| danutza14 a răspuns:

Nu este usor nici pentru ei sa faca atatia copi crede-ma e ffffff greu sa o iei de la incepu probabil mai au si servici si...stai calma si multumeste-te cu sora mai mica nu cred ca vei reusi sai convingi te pup papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.Eu am 16 ani si o sora de doar 3 ani, cine ar fi crezut? Niciodata nu e prea tarziu.Acum depinde si de varsta parintilor tai. Poti incerca sa vorbesti deschis cu ei si poate te aliezi cu surioara ta si ii rugati impreuna pe parinti.Succes!