| fumsipraf a întrebat:

Buna tpu.cum sa aflu daca sunt cu adevarat indragostita de un barbat? de cand l-am vazut ma gandesc doar la el, dar faza e ca am aflat de o bataie intre el si inca o persoana acum multi ani si are si o privire mai rece.asa e el.chestia e ca imi e frica de el, desi il plac sau cred ca il plac.nici eu nu stiu.cum sa depasesc aceasta frica? e normal sa imi fie frica de el? cu mine se poarta destul de ok adica nu a vrut sa ma loveasca vreodata, dar privirea lui imi da fiori mai ales cand e aproape de mine in acelasi loc si ma atinge uneori usor pe spate. oare il plac cu adevarat sau e doar atractie fizica? chiar nu ma deranjeaza bataia din trecut fiindca sigur nu a dat fara motiv si e destul de matur incat stie ce face si fiecare am avut momente mai putin bune de-a lungul anilor.voi ce credeti?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Te intriga si te atrage fizic, esti plina de sentimente contradictorii si nu ai mai simtit asta pana acum.
Indragostita nu esti si bine ar fi sa te tii departe de un asemenea personaj, iubim persoane pe care le admiram, nu de care ne e frica...

| neutrino a răspuns:

Merita sa iubesti un asemenea adevarat barbat.

| fumsipraf explică (pentru neutrino):

Cum adica? nu inteleg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E atractie fizica! dragostea cu teama nu e buna!

| Maioru a răspuns:

Din ce spui tu inteleg ca mai degraba te inspaimanta decat te atrage. Daca simti o atractie asta nu inseamna iubire, poate este ceva fizic.Se intampla sa vezi sau sa cunosti pe cineva si sa vrei sa faci sex cu el,sa te simti atrasa, unor fete le plac barbatii exagerat de masculini, batausi, puscariasi, perversi si pot avea fantezii cu ei.Pana nu intelegi despre ce este vorba mai bine tatoneaza putin terenul.Din ce am citit cred ca esti destul de matura ca sa poti rezolva problema.