| keybyeTeQuila a întrebat:

Buna TPU cum sa imi aduc iubitul acasa la mine si sa facem dragoste el si eu suntem virgini dar el e mai timid si ce trebuie sa fac ca chiar nu stiu nimic despre sex adica cum sa ma imbrac? cum sal mingii? ofer funda celui mai mare raspuns

4 răspunsuri:
| DebbieVonBelial a răspuns:

Amandoi virgini zici... stii ce o sa iasa in acea camera? MASACRUlaughing tu nu stii, el nu stie si o sa fie ceva ciudat si probabil, adica sigur dureros pentru amandoi, dar. cine sunt eu sa va zic ce sa facetilaughing)

| Elly7890 a răspuns:

Chestia asta nu trebuie sa o zica nimeni ca nu e un mod anume de a face dragoste sau sa faci anumite lucruri, trebuie sa te lasi purtata de val:o sa fie pupaturi, mangaieri in diferite zone, multa pasiune si dupa stii ce urmeza si chestiile astea nu se explica ca fiecare face ce simte in momentul ala!

| NightWing a răspuns:

Ii dai un pretext sa vina pe la tine. un film de exemplu.
Te imbragi intr-o fusta mica si sutienul daca s-ar putea sa se vada prin tricou. Cumperi prezervative, si un lubrefiant de la durex.
Il mangai cum poti peste tot, il saruti si cred ca pana la urma o sa faca el toata treaba.

| CatalinutzAch a răspuns:

Depinde cum vrei sa mearga treaba pretextul cu filmu ar merge dar daca nu reusesti nimic fa tu primul pas sau intreaba-l indirect sau uitati-va la un film despe dragoste ca sigur va avea succes multa sananate si noroc si app daca esti virgina o sa simti anumite dureri la sona intima care o sa te tina o saptamana 2