| justmeanonim a întrebat:

Cum se comporta cu mine un baiat care ma place? Spre exemplu e un baiat care face mereu lucruri care ma enerveaza si el stie ca ma enerveaza, la fiecare doua vorbe imi spune numele. Intr-o zi m-am mutat eu in alta banca(stau in banca din fata lui) si s-a mutat si el langa mine, ma asteapta dupa ce terminam orele. As vrea sa stiu cum se comporta un baiat care ma place( in general, stiu ca nu toti se comporta la fel) si daca baiatul asta ma place sau nu. Multumesc anticipat pentru raspunsuri happy

3 răspunsuri:
| Trandafir_Bianca_1994 a răspuns:

Normal ca te place asa se comporta baietii care simpatizeaza fetele...

| alexys231 a răspuns:

Logic ca te place...stii ce aiurea e sa stai dupa cineva si tot sa ii bati apropoul cum face el si tu sa nu ii raspunzi?happy zi macar daca vrei sa fii cu el sau nu.

| AlexandraAllyAlexutza2000irimia a răspuns:

Normal... ca baiatul acesta te place, deoarece asa se fac remarcatii baietii bagandu-se in seama, enervandu-le pe fete si alte chestii plus de asa ca daca nu te-ar place nu inteleg de ce sa-r mai pune cu tine in banca. Doar asa ca sa se afle in treaba. Sper ca te-am ajutat si vezi tu ce faci te descurci.big grin