| fumsipraf a întrebat:

Buna TPU.cum va dati seama daca o persoana va place? Ce gesturi o da de gol? Vreau raspunsuri detaliate atat de la fete cat si de la baieti! Merci! :*

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dupa tipul de fabricant care e, Iveco stralis, DAF, MAN in general MAN-ul ma vrea de sot si daca il nimeresc ma insor cu el.

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
Te priveşte pe furiş.
Întreabă de tine.
Îşi face griji.
Te ajută fără să-i ceri ajutorul.
Se pierde când vorbeşti cu ea.
Numa' bine!

| wolder a răspuns:

Ai vointa.
pai tu stai langa ea, ar trebui tu sa-ti dai seama daca e interesata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
E foarte simplu sa-ti dai seama daca te place. Priviri insistente, uneori pe furis, are acea sclipire in ochi, e emotionata, entuziasmata, iti zambeste altfel (imposibil sa nu remarci asta), se balbaie (nu toti suntem asa) te trateaza altfel...e imposibil sa nu iti dai seama!

happy

| unknøwn a răspuns:

Orice bărbat e capabil să-şi dea seama de gradul de interes a unei tipe cu care stă de vorbă. Astfel îţi dai seama dacă sunteţi congruenţi.

| C26 a răspuns:

Buna!
Pai dupa felul in care iti vorbeste, dupa cum se poarta cu tine. happy
Daca te cauta, daca se intereseaza de tine.
Trebuie sa-ti dai seama tu de semnele fiecarei persoanewinking

| numauitaoricesevaintampla a răspuns:

Buna.in general fetele pot fi timide si pot tine ascuns orice gest ce le poate da de gol, dar cand persoana ce ii da fluturasi in stomac o face sa rada, zambeste mereu, face orice sa vorbeasca, sunt feluri diferite de persoana nu toate sunt la fel daca ele cred ca nu au nici o sansa si baiatul nu sa nici un semn ca o place renunta incet incet si lasa sa se aseze praful pe inima ei big grin. sper ca e de ajutor!

| numauitaoricesevaintampla a răspuns:

Buna.unele fete sunt timide si orice fac e sa ascunda sentimentele pentru ca nu vrea sa se expuna, altele poate sunt obisnuite sa li se spuna "nu" dar in general il cauti peste tot cu privirea si vrei sa apara si de nicaieri daca e sa fie iti tresare inima...dar sa nu ma abat de la intrebare happy
se poarta altfel cu tine decat cu restul de langa el in general imi dau seama dupa vocabularul care il adopta laughing deodata devine interesat, te poate lua in brate daca sunteti prieteni deja, iti zambeste...imposibil sa nu iti dai seama oricum noroc in dragoste!:*

| Mr97ScZ a răspuns:

Pai eu imi dau seama daca o fata ma place atunci cand se uita mereu dupa mine, cand cu alte fete vorbeste despre mine sau cand mereu vrea sa stea si sa vorbeasca numai cu mine.Si unele fete chiar ma mai invitau la un suc si asa imi dadeam seama foarte usor.Si mai sunt si alte semne cu m ar fi ca atunci cand vorbeste cu tine zambeste mereu, se inroseste, sau e atenta la ochii tai. SPer ca te-am ajutat!
FUNDA?