| WOLVERINE_1558 a întrebat:

BUNA TPU! big grin. Eu am stat impreuna cu o fata 1 luna si 6 zile (cea mai lunga relatie si a mea si a ei) ne-am iubit foarte mult. dar ne-am certat intr-o zi si ne-am despartit, totusi am ramas cei mai buni prieteni si ii sunt ca un frate iar ea imi e ca o sora. eu inca o mai iubesc si vreau sa o recuceresc dar asta e alta problema. sa va spun adevarata problema:cand eram impreuna cu ea a inceput sa se poarte ciudat, din a 2 saptamana de cand eram impreuna nu prea a mai vrut sa vb cu mine, se supara din aproape orice, la antremanete la basket numai juca asa bine cum juca de obicei. credeti ca ar putea fi din cauza menstruatiei? daca nu atunci ce s-a intamplat? daca da atunci cum as putea sa o fac sa discute cu mine adica vreau sa spun ca eu chiar o iubesc si mereu am fost sunt si voi fi alaturi de ea, ea imi spune orice dar asta nu vrea sa-mi spuna. eu am inceredere maxima in ea o iubesc mai mult decat orice impart ABSOLUT TOTUL CU EA dar as vrea ca si ea sa imparta totul cu mine mai ales probleme pentru ca vreau sa ii fiu alaturi. cum credeti ca as putea sa o fac sa imi spuna? p. s:chiar daca suntem cei mai buni prieteni

Răspuns Câştigător
| ella2o a răspuns:

Wolverinule, daca tu crezi ca la o relatie de o luna si 6 zile poate aparea iubire...imi pare rau sa te dezamagesc.NU e asa.Tu crezi ca o iubesti, dar de fapt decat esti foarte atasat/indragostit de ea. De la menstruatie nu poate fi, pentru ca menstruatia dureaza maxim 6 zile [in general]. Si pentru toate celelalte nelamuriri scrise exista doar doua variante:ori are chef sa se lase implorata, ori pur si simplu n-o mai interesezi. Uneori in ochii fetelor baietii sunt ca niste premii, deci daca avea concurenta e clar de ce a vrut sa fie cu tine.De unde stii ca te iubea asa mult, ca te saruta, ca iti spunea "te iubesc"? Astea nu sunt dovezi.Eu cred ca daca te iubea cu adevarat nu te lasa asa, cu ochii in soare. Chiar si ca prieteni, asa ceva este nepermis. Deci sfatul meu ar fi sa imparti ABSOLUT TOTUL cu o persoana care merita intr-adevar. happy

2 răspunsuri:
| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Man fi barbat du-te la ia vorbesti cu sinceritate si dupa ii spui mai vrei sa fi cu mine sau mai vrei sa mai avem inca o relatie fara certuri? big grin bafta

| FrunzaDeToamna a răspuns:

Cum zice si Ella2o nu cred ca in o luna si 6 zile poate aparea iubire dar in fine... spune-i ca o iubesti si ca vrei sa mai fi cu ea poate si ea vrea dar nu stie cum sa iti zica:d... sper ca te'am ajutatbig grin

funda?smug