| Andreeaubt a întrebat:

Daca dupa multe momente de atingeri si cam atat am trecut la ceva mai mult ('dry sex' din cate am inteles tot de la voi ca se numeste), prietenul meu a ejaculat pe pantalonii mei de pijama. Ducandu-ma la toaleta, am observat ca atat pantalonii cat si chilotii erau umezi (din vina mea dar si a lui, banuiesc). Pot ramane insarcinata?

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu,nu poti, calmeaza-te.

| Lascu_Ciprian_1977 a răspuns:

Daca ai ramane s-ai pui numele copilului David Coperfield

| valy311 a răspuns:

Nu nu ai cum sa ramai insarcinata draga pentru ca nu sea dat drumu in vaginu tau

| cucarachaalien a răspuns:

Dry sex? wtf? sunteti dusi cu pluta. cum va suportati?

| amyamy a răspuns:

Nu cred! e un risc mic sa ramai insarcinata, indicat ar fi fost faptul sa te fi spalat imediat... de la pantalonii de pijama pana "acolo" e ceva drum big grin deci nu cred ca e posibil sa fie o sarcina! oricum fii atenta la menstruatie daca intarzie i-ati un test :*

| buburuza0111 a răspuns:

Daca o datru drumu in tine poti ramine daca numai pe kiloti o leac asta-i huine

| xDoricax a răspuns:

Dry sex cu haine nu poate duce la o sarcina.
Daca baiatul ejaculeaza in haine, atunci nu exista posibilitatea ca sperma sa ajunga in vaginul fetei.
Aceasta forma de sex nu favorizeaza raspandirea bolilor cu transmitere sexuala.

| tenutza a răspuns (pentru xDoricax):

Ba eu cred ca poti sa iei si asa boli cu transmitere sexuala!

| Haster a răspuns:

Felicitari o sa ai gemeni

| zfgfp92 a răspuns:

Pai ia vezi, poti?