| ccriss a întrebat:

Buna TPU daca imi vine ciclul regulat fara sa intarzie deloc e vreo sansa sa fiu insarcinata?

8 răspunsuri:
| Pitzipoanca a răspuns:

Daca nu te-ai f**ut, nu.

| roxyflory a răspuns:

Daca ai avut contact neprotejat sa stii ca se poate dar foarte rar sunt unele cazuri care chiar daca esti insarcinata poate sa iti vina peste(ex:vara mea era insarcinata si totusi i-a venit menstruatia normal timp de 2 luni)asa ca protejazate cel mai binehappy

| roxyflory a răspuns:

A si fundahappy

| Andraax3 a răspuns:

Nu, inseamna ca ai un organism bunwinking

| Andrada2013 a răspuns:

Poi daca iti vine ciclul cum sa fi insarcinata? Eu stiu ca atunci cand iti vine ciclul nu esti insarcinata! Funda?batting eyelashes

| andreyfox93 a răspuns:

inseamna ca te-ai mai maturizat.

| Madda2234 a răspuns:

Logic ca nu.