| biabianca17 a întrebat:

Buna TPU! Daca partenerul meu isi baga degetele in mine FIIND NESPĂLATE, as putea face infecții? (Ma ustura foarte tare) Multumesc!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da. Pune-l drk sa se spele inainte. Sau nu are decat degete?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu il mai lasa sa bage degetele acolo si mergi la ginecolog ca poate ai rana pe col si aia ustură, ce varsta ai?

| sierra1 a răspuns:

Bia mamă - se pare - că n-ai nici cele mai elementare cunoștințe de iginenă.

Tu cum ți-ai răspunde?

| dullcat a răspuns:

Buna.Raspunsul e DA. Iti sugerez sa te informezi inainte de a face vreo prostie, deoarece trebuie sa ai cunostinte de igiena si educatie sexuala inainte de a face sex. Gasesti tot ce vrei sa stii pe internet.Altfel vor exista consecinte extrem de neplacute.

| IamJoKeR a răspuns:

Pai tu ce crezi?

| Mitzupitzu a răspuns:

Poti face infectii. Sa se spele pe maini 15 minute, sa se sezinfecteze cu spirt si abia dupa... cum adica isi baga degetele? Unde?