| anonim_4396 a întrebat:

Daca prietenul vostru intr.un weekend trebuia sa plece undeva si nu a mai plecat si va spune ca petreceti weekendul impreuna pentru ca impliniti 2 ani jumatate si dupa v-ar spune ca diseara iese in oras cu baietii, ce a-ti face? Eu una m-am suparat foarte tare si nu mai vreau sa aud de el pentru ca m-a lasat pentru niste prieteni. happy El spune ca nu il inteleg.Dar de fiecare data cand a iesit cu prietenii eu l-am lasat si nu i-am spus nimic. Weekendul asta pentru mine era important pentru ca faceam 2 ani jumatate impreuna..Deci, cine are dreptate? OFER FUNDA!

Răspuns Câştigător
| NotToday a răspuns:

Si eu am trecut prin asa ceva... Ii indiferent si nepasator. Cine tine la tine, te trateaza ca pe o prioritate, nu o optiune. De-acum trateaza-l si tu asa, sa vada ce frumos e...

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asta nu e motiv de suparare... pueti sarbatori in weekendul viitor

| LiviuAlan a răspuns:

Probabil nici unul. În primul rând, dacă sunteți genul de cuplu care numără lunile, nu o mai faceți. Îmi dă senzația că nu va rezista mult(cel puțin părerea mea). Cât despre ceea ce ai scris... Nu am detalii exacte despre cât de des iese, și poate că nu a ieșit foarte des cu prietenii. Sfatul meu este să vorbești cu el! Discută cu el despre asta. Dacă într-o relație nu se discută și bune și rele atunci cel mai probabil relația se va destrăma.

| anonim_4396 explică (pentru LiviuAlan):

Vorbim mereu si discutam despre orice..Pe mine m-a deranjat ca weekend-ul asta mi-a spus ca sta cu mine si nu stiu ce, iar dupa imi spune ca iese cu prietenii lui? Nu mi se pare frumos!

| LiviuAlan a răspuns (pentru anonim_4396):

Discută cu el și despre asta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce aniversare mai e si aia la 2 ani jumatate? va numarati fiecare zi de relatie?

| neutrino a răspuns:

Fiecare are prioritatile sale.

| Cristiann25 a răspuns:

Aoleu stresanta mai esti fetito! Ar trebui ca el sa nu mai vrea sa auda de tine.Penibila mica ce esti!

| Raiiiisa a răspuns:

Are dreptate cand spune ca nu il intelegi.
Nu a facut ceva care sa te supere.E doar vineri, deci weekendul nu e gata si puteti iesi maine sau duminica seara.
Lasa-l sa iasa cu prietenii, iar daca te-ai ofticat asa tare iesi si tu cu fetele.

| piticelm a răspuns:

rolling on the floor)))) Esti PENIBILA! PLANGI!rolling on the floor) cum poti sa zici asa ceva?straight face faci 2 ani si jumatate, dar va sarbatoriti din jumate in jumate de luna?laughing. offff.ce minte ai..si daca iese cee? care-i faza? lasa omul sa iasa ca peste o luna vii si te miorlai pe aici ca te-a lasat! Apropo sunt FATA! dar nu va pot intelege aceasta atitudine tampita, sta omul de 3 ani aproape cu tine si te superi ca iese cand faceti voi 2 ani jumate.Asa si? doar nu pleaca de la cununia religioasa pentru prietenii lui! Poate iti face o surpriza..capul tau ingust s-a gandit la asta? ..nu cred.Inca ceva, daca dupa 2 ani jumate poti spune ''nu vreau sa mai aud de el'', tu ne minti pe noi ca il iubesti? pai daca iubesti il lasi sa se duca oriunde, stie el ce face, este barbat, tu doar trebuie sa il sustii! Vezi de asta barbatii inseala si se duc in lumanari, din cauza unor disperate ca tine happy