| stefanescu3 a întrebat:

Buna TPU daca te masturbezi cu ce iti poate afecta sanatatea nu ti se mai poate scula? dau dunda

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| daxxy a răspuns:

Mamaaaa.nu ti se mai scoala in sus ci in jossad e trist ce zic dar asta e adevaru:* merit fundabatting eyelashes laughing

| danibv28 a răspuns:

Am impresia ca nu-ti afecteaza cu nimic sanatatea.Tu doar iti stimulezi penisu. Eventual dupa multe lucrari dupa vechea vorba" sa faci bataturi"hee hee, in rest n-ai cebig grin

| CuppiDoon a răspuns:

Deci daca te masturbezi de mai multe ori pe luna am inteles ca devii dependent de asta.
Dar nu ti se poate intampla nimic grav doar ca atunci cand vei fii cu o fata "o sa-ti dai drumul" mai repede decat ti-ai imagina.