| alexanonimu a întrebat:

Buna TPU de ce nu am erectie, am incercat de mai multe ori si aveam mari emotii poate de la asta da tocmai azi am fost la prietena mea nu aveam pic de emotie a inceput sa ma inteleaga si na ma rog am avut erectie da nu suficient am incercat si manual si cam degeaba am erectie pana cand incep sa o dezbrac daca o dezbrac de duce erectia mea, ce.i de facut

4 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Habar nu am.se poate sa fie o tensiune pe udneva.ia si tu jumate de viagra inainte si vezi ce se intampla.nu stiu incercare moarte nu are.

| alexanonimu explică (pentru shadow72):

Da bravo, viagra la 17 ani la ce dracu o mai tin o tai da.o dracu o tin pentru pisatoare

| shadow72 a răspuns (pentru alexanonimu):

Bai frate eu ti-am dat un sfat. daca vrei incerci, daca nu te duci dq si nu comentezi prea mult.nu prea ai fost cu o bagaboanta o seara intreaga nu?

| neutrino a răspuns:

Poate ca este nevoie sa consulti si un medic.