| alexanonimu a întrebat:

De ce am erectie numai daca il freaca iubita mea, am un pic la inceput cand ma dezbrac se duce si apoi daca pune mana prietena mea intra in erctie daca nu nu, inca si asa intra da nu suficient sa pun prezervativu si facem un pic asa intra de tot apoi il pot pune si pana mea e nasol asa... funda

7 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Pentru ca femeie si pentru ca place de ea

| 666_7474 a răspuns:

E mana sfanta care trezeste mortul.laughing

| mimiwewem a răspuns:

Păi, ești foarte excitat când îți pune mâna ea. E o diferență dintre un bărbat și o femeie.
E și normal să fie așa.

| alexanonimu explică (pentru mimiwewem):

Pai si dc nu ma excit atat de tare fara sa puna ea mana

| mimiwewem a răspuns (pentru alexanonimu):

Pentru că doar atunci când pune mâna simți fiorii.
Chiar nu-mi explic.

| Alcyon a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta de zece ori! De unde sa stim noi de ce n-ai tu erectie?! Poate fi de la masturbare, un blocaj psihic, nu esti atras de prietena ta (adica o vezi mai mult ca pe o amica buna, dar nu si-n rolul de amanta), esti fumator, bei prea mult, esti obosit sau stresat etc.

| Acristinei_Valentin_1998 a răspuns:

Pentru ca esti barbat.Esti atras de acea femeie.