| Anamaria_3702 a întrebat:

Buna TPU.de ceva timp am dat peste un baiat.ne-am intalnit la o petrecere.nu am vorbit cu el.decat pe messenger dar m-am dat drept baiat si.sad, dar cred ca fara sa vreau m-am indragostit de el. x_X. el este cu 9 ani mai mare decat mine.si nu cred ca va fi ceva vreodata intre noi.cum sa fac sa-l uit?sadfunda

Răspuns Câştigător
| Destinee a răspuns:

Wow! Pai in primul rand nu esti indragostita de el doar il placi! pentru ca nu ai cum sa fi indragostita de el daca nu v-ati intalnit niciodata fata in fata ...nu trebuie sa iti faci griji il vei uita repede! iesi mai mult cu prieteni incearca sa te apropii mai mult de o prietena! iar atunci cand esti in casa asculta muzica ta preferata(nu muzica trista), uitate la un film, citeste ceva...Si asa il vei uita!
Bye:*

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Gasete pe altu de varsta ta.

| dragon40 a răspuns:

Ba imi bag **** in iel da odata unda uital da-l dracu, daca vrei sunt disponibil am 13 ani, nu ma lasa aici sa pier, iama cu tine