| anonim_4396 a întrebat:

De ceva vreme m-am indragostit de un baiat si el de mine ( suntem din orase diferite ). Ne-am intalnit si totul s-a intensificat m-am lasat dusa de val si am facut-o cu el (anal). Vorbim in fiecare zi pe mess ca alta posibilitate nu avem, dar de la un timp e tot mai retras si ma deranjeaza lucrul asta ( am decis sa ramanem amici ca nu avem posibilitatea sa ne vedem ) el nu are pe nimeni si stiu asta, il cunosc de un an si ceva iar nici eu nu am pe nimeni ( eu am 17 ani iar el 22 )
problema este urmatoarea, eu am inceput sa il iubesc si ma doare foarte tare ca nu pot sa ii spun, si nici sa il pierd nu as putea suporta! ce e de facut?

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu te-ai culcat cu el de la prima întâlnire dar ai făcut-o anal! Te respecți la vârsta ta de 17 ani!
Nu realizezi că și-a bătut joc de tine și acum nu te mai vrea? A văzut ce îți poartă pielea făcând tot tacâmul. Chiar crezi că un bărbat vrea să aibă o astfel de nevastă?
Mai învață... taina respectului de sine!
Pa, pa.

| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Esti de varsta cu mine happy. Trebuie sa fi constienta ca nu e bine ce ai facut.E in joc sanatatea ta in primul rand.Si nu mai oferi pe tava! Acum tot tu suferi vezi? Daca il iubesti spune-i. poate ca el are o alta impresie despre tine.Arata-i ca ai si tu sentimente.altfel il pierzi definitiv. vezi si tot tu suferi! Pentru cateva momente de placere tot tu plangi straight face.

| Chrisstine a răspuns:

Te-ai culcat cu el din prima intalnire?:O

| duchamp a răspuns (pentru Chrisstine):

Nu m-am culcat cu el din prima intalnire. au fost mai multe!

| AdelaElena20 a răspuns:

Problema e ca intr-un fel sau altul el e liber sa faca ce vrea! E liber la o relatie! Posibil sa fi intalnit alta fata, de asta nu iti mai acorda atentie. Sfatul meu e sa nu ii lasi prea multe mesaje sa pari disperata. Cand se decide el atunci o sa vorbeasca cu tine.Si relatiile la distanta niciodata nu sunt durabile si sigure. incearca sa il uiti usir, usor, pentru ca daca nu, tu o sa ai de suferit. Bafta!

| duchamp a răspuns (pentru AdelaElena20):

Nu are pe nimeni am scris si in intrebarea mea... e o persoana foarte retrasa. nu prea iese din casa decat la facultate si la servici. pe colegii lui ii cunosc. si vorbesc si cu ei. si ei confirma ca nu se intalneste cu nimeni

| AdelaElena20 a răspuns (pentru duchamp):

Atunci trebuie sa vorbesti cu el! poate s-a intamplat ceva cu el! Trebuie sa fie ceva serios de este asa! Dar pe mess vorbeste cu tine? adica e deschis cu tine?

| duchamp a răspuns (pentru AdelaElena20):

Pai de asta am zis ca in ultima vreme e tot mai retras si nu mai prea e cum a fost. vorbim in fiecare zi. cand aduc vorba de un subiect mai serios el imediat schimba subiectul. si daca insist se enerveaza! nu stiu ce e cu el. si ma doare de mor. il vreau pe fostul el inapoi si tot ii zic asta. dar nu reactioneaza. ma doare ca nu pot sa fiu langa el sa il ajut, sigur daca as fi eu acolo lucrurile nu ar fi stat asa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal ar trebui sa te doara in c.r de el.dar daca nu se intampla inseamna ca erai larga.de aia s-a indepartat.ca nu erai virgina in c.r.spune-i ca esti in pasarica. poate il atragi. daca nu...treci la arma secreta.oralu.ca nu mai aveti limita in a decadea cat mai jos in fata unor prosti.nici cu voi nu mi-e rusine. sfanta natiune, cu asememnea mamici romance, si asemenea futalai; halal sa-ti fie.mareata fi-vei prin secoli.

| duchamp a răspuns (pentru anonim_4396):

Is inca virgina si nu am vrut sa grabesc lucrurile. de aia am decis amandoi sa o facem anal

| duchamp a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici in "c.r" nu eram atinsa de nimeni, decat de el!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vans? daca te masturbezi deja nu mai esti virgina.i-ai satisfacut o fantezie prosteascva si el s-a dezgustat de faptul ca ai fost de acord.mai vans? ce vrei sa-ti spun? ca naietii cauta fete de care sa-si bata joc, si akta fata care sa se respecte pe sine insusu cu care sa se casatoreasca.as vrea sa nu fie asa, dar pentru el tu esti o panarama care se f.e in c.r.pe gratis.sau pe castane cum spun golanii.pana si alea pe centura macar o fac pe bani.cum naiba va lasati prostite in halul asta?

| duchamp a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu cum iti permiti sa-mi spui mie panarama. sau curva sau ce ai mai fi gandit tu. nu ma intereseaza. dar sa stii ca eu il iubesc pe baiatul asta si chiar incerc sa vad ce e cu el. am facut-o O DATA anal si gata sunt curva sau naiva sau panarama si am fost folosita?! te rog frumos abtine-te in viitor de la asemenea raspunsuri!