| anonim_4396 a întrebat:

De ceva vreme m-am indragostit de un baiat si el de mine ( suntem din orase diferite ). Ne-am intalnit si totul s-a intensificat m-am lasat dusa de val si am facut-o cu el (anal, inca sunt virgina si nu am vrut sa grabesc lucrurile, el a fost primul si stie asta). NU din prima intalnire au fost mai multe. Vorbim in fiecare zi pe mess ca alta posibilitate nu avem, dar de la un timp e tot mai retras si ma deranjeaza lucrul asta ( am decis sa ramanem amici ca nu avem posibilitatea sa ne vedem ) el nu are pe nimeni si stiu asta (vorbesc si cu colegii lui de faculta si servici), il cunosc de un an si ceva iar nici eu nu am pe nimeni ( eu am 17 ani iar el 22 )

problema este urmatoarea, eu am inceput sa il iubesc si ma doare foarte tare ca nu pot sa ii spun, si nici sa il pierd nu as putea suporta! ce e de facut?

10 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Dupa.anal,vrea bucal si pe urma pa! Unde iti este capul si orgoliul feminin!

| Criss003 a răspuns:

Ne faci de ras fetito... zcum ti.a dat cu flit. nici nu l.ai cunoscut bine si ai si facut.o
deci imi dau seama k daca l.ai fi cunoscut bine.
eu am 14 ani si ma enerveaza cand aud numai de sex
eu la 19 ani vreau sa incep viata sexuala poate si 20

| BombaSexxxy69Patroank a răspuns (pentru Criss003):

Deeutza, ai 14 ani si cand auzi de sex te enervezi? fii linistita, am mai vazut fete din astea cuminti care sunt sau vor sa fie virgine pana la 19 poate 20 de ani, asa ca ti-l vari si tu daca nu ai facut-o pana acum o vei face cat de curand.winking

| Criss003 a răspuns:

Sa o crezi uh bomba sexyyy. daca nu ma cunosti atunci nu mai vorbi. poate tu ai facut.o deja si crezi ca toate fetele suntem ca tinewinking

| ingerashdulcepentrucaastasunt a răspuns (pentru Criss003):

Ouuu, mama BombaSexxxy69Patroank, ce ti.a zis.olaughing).eu nu as accepta o asemenea afirmatie la persoana mea no talking

| Criss003 a răspuns:

17 si el 22... nu te.ai simti mai bine daca ar fi fost mai apropiat de varsta tha? si chiar sunt curioasa. iti plc relatiile la distanta? mie nu.,, relatiile astea la distanta,, nu pot fi numite relatii;-)

| Criss003 a răspuns:

Si tu ingerashdulcepentrucaastasunt nu te mai baga. si cat despre tine. loool. la 17 ani. si tu bomba sexyy. depinde cat. eu nu sunt tu asa ca stai linistita nu toate fetele suntem ca tine. l-ai cunoscut acum gata sa ti-o t**** cu el. pe mine parintii stiu cum sa ma educe nu imi dau prea multa libertate asa cum primesti tu dar e mai bine. dupa aia decat sa imi fac de cap si sa ma stie toata lumea de c**** mai bine nu. si tot imi sustin afirmatia. 19-20 de ani.;-)

| Evelyne13 a răspuns:

Din pacate se pare ca a vrut doar ce i-ai dat tu prima data.de aceea este retras. imi pare rau

| TotLora a răspuns:

Ce e dee facut hotarati doar voi in urma unei discutii.
P.S. Atata timp cat ai facut sex virgina nu mai esti.

| Sava30 a răspuns:

Noi barbatii asa suntem, sau depinde poate doar unii.
Barbatul tot timpu este "pofticios"