| NoName2110 a întrebat:

Buna TPU de citeva zile ma gindesc doar ca ar fi posibil sa fiu insercinata.De la inceput vreau sa va spun ca am venit in alta tara si ma ghindesc ca este de la clima. dar nu stiu...9 saptamini in urma am avut o relatie neprotejata. partenerul spune ca a fost atent. dar nu stiu poate cumva intimplator a scapat, vreau sa va spun simptomele:
1parca mii rau la stomac.(parca greturi parca nu)si le am de dupa amiaza pina ce adorm
2 cind ma urc in masina putin mi se face rau
doar aceste sunt simptomele. Dar trebuie sa va mai spun ca dupa aceea am avut de doua ori menstruatie dar luind in calcul ca si in timpul sarcinii poti avea menstruatie nu stiu ce sa cred.cum credet sunt insarcinata?

4 răspunsuri:
| scarletjo a răspuns:

Poate fi vorba si de o problema la stomac(refulx gastro esofagian, reflux biliar, gastrita).Cel mai bine ste sa faci un test de sarcina pentru a fi sigura.

| xALeXdXx a răspuns:

De ce nu incerci un test de sarcina ?

| mickelle a răspuns:

Sfatul meu. du-te la ginecolog!