| laurentiu85 a întrebat:

De curand am invitat o fata de care imi place in oras pentru a face cunostinta. Raspunsul primit: "mai vorbim si mai vedem". Ce ar putea sa insemne ca nu vrea? sau ce?

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

Eu cand dau un astfel de raspuns nu prea vreau sa ma vad cu cineva sau ma mai gandesc.

12 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Fie ai surprins-o, fie nu are de gand sa iasa cu tine, fie este prea timida.

| darrio2007 a răspuns:

Se mai gandeste.

| Lisa01 a răspuns:

Foarte bine.Tu vezi ti de treaba si nu insista.Fii diferit.Te va cauta ea

| Glamour612 a răspuns:

Nu prea vrea. Eu zic să nu te mai complici cu ea. S-ar putea să îți faci rău singur.

| 12AA a răspuns:

Poate ii place doar să fie rugată tongue Poate e ai bine să nu-i dai satisfactie tongue

| sofisis a răspuns:

Da. Nu prea vrea.
S-ar putea sa accepte totusi intr-un moment de mare plictiseala...
Mai e si varianta in care vrea sa faca pe interesanta si inabordabila...dar cred ca nu e cazul sa te complici sa tragi de ea.
I-ai propus o data, gata. Treci la alta.

| Danysan a răspuns:

Mai insista e Indecisa sau nu stie daca TE Place sau nu.Important e sa o Presezi pana la urma o sa vrea sau o sa iti spuna de ce evita. Incearca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde in ce context ti-a spus-o, ii e frica sau rusine.

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Te testeaza si in fundtie de parerea facuta iti va da un raspuns. Ai putintica rabdare.

| InceputulUnuiSfarsit a răspuns:

Pur si simplu era nehotarata. Probabil se astepta ca tu sa mai insisti, sa vada daca o mai inviti si a doua oara, sa vada daca iti pasa cu adevarat si daca nu este decat o aventura. Fetelor le place sa se lase greu cucerite. Daca nu voia, spunea clar nu!
Good luck! :*

| Lienerth_Tobias_1999 a răspuns:

Este clar că nu este sigură dacă chiat te vrea. Ai răbdare puțin si vei vedea ce răspuns vei primi. Dacă chiart te place, sunt mari sanse să te iubească. Dar dacă crede că este un tip de trabă, sunt sanse să nu te orea doreste.

| RamonR a răspuns:

Pai poate e timida si ii este frica, nu inseamna 100% ca nu vrea si ca nu e interesata, asa sunt unele fete vor sa faca pe interesantele. Se poate sa nu aiba timp, daca chiar iti place mult fata respectiva, atunci insista, n-ai nimic de pierdut. Bafta! happy