| soprana a întrebat:

Am invitat o fata la un film si azi am mers la film cu ea. Ea a zis ca s-ar putea sa ne mai vedem. dar nu stiu ce sa mai fac ce sa ii mai spun nici nu as vrea sa o plictisesc.Si as vrea sa aflu daca ma place.

4 răspunsuri:
| Anonim3007 a răspuns:

Intreab-o daca zice da ( sigur te place) cupleazate cu ea si duo in parc afara pe bicla sunt multe ideei ar ajuta daca ai zice ce varsta ai succes

| calin3003 a răspuns:

Esti pe invers cumva?

| LollyPoop a răspuns:

Pai...spune-i ca te-ai simtit foarte bine la film si invito.nu stiu a un suc si poate atunci ai ocazia sa afli daca te placewinking.

| soprana explică:

Am 16 ani si ea are 15...