| Bianca2378 a întrebat:

Bună, TPU! De vreo 3 zile a început sa îmi curgă un lichid verde din vagin. De ce se întâmplă asta? E urgent? Care sunt cauzele?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai probabil scurgerea respectiva este provocata de o infectie vaginala. De ce natura este agentul patogen care afecteaza sanatatea ''pasaricii'' tale, poate fi determinata prin analizarea intr-un laborator de analize medicale a unei probe prelevate din acea secretie vaginala anormala. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Du-te mă la ginecolog și lasă netu

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te ai stricat.

| adambancas a răspuns:

Recomandarea unui ginecolog e cea potrivită. On-line nicio persoană nu trebuie să pună diagnostic. E nevoie de consult.