| anonim_4396 a întrebat:

Deci acum 2 ani și cv fost cu un băiat dar ne.am despărțit deoarece a spus ca sunt mică și nu vrea să își bâtă joc de mine. fiecare si.a văzut de treabă lui și eu mi.am găsit un prieten și el la fel o prietenă. Însă sentimentele pentru el nu au dispărut. încă imi mai scrie să vadă dacă sunt bine. cand ne vedem în oraș se uita insistent la mine. într.una din zile mi.a scris iar și am căzut la comun acord să ne vedem inttr.o zi doar noi doi și să nu știe prietenii nostri de asta.toată treabă e ca eu aș vrea sa ne împăcam. Încă îl mai iubesc. Și nu stiu dacă mai skmte ceva pentru mine. doar ca tot simț ca îi ceva acolo deoarece și când nu îl băgam în seamă mă intrreba dacă sunt supărata pe el și chestii de genul.aștept păreri. funda

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E clar ca va iubiti, mai rar asa baietii ca el sincer

| sofisis a răspuns:

Ma fata, e a nu stiu cata intrebare legata de fostul.
Ce nu inteleg eu e asta: daca tot ai ramas blocata pe el, p'ásta actual de ce il mai tii atarnat dupa tine? De ce esti egoista si de ce ii **** viata?
Desparte-te indiferent daca te impaci sau nu cu fostul pentru ca e clar ca pe actualul il tii de papitoi.
Cat despre fostul, e logic ca daca inca te cauta, probabil ca ar vrea ceva cu tine. Nu stiu exact daca isi va parasi prietena pentru tine dar pana nu dscuti cu el nu ai de unde sa alfii nimic.
Vorbeste clar cu el, spune-i ca tu oricum vrei sa iesi din relatia actuala ca nu merge, spune-i ca inca esti interesata de el dar nu vei face nici un pas ca amanta. Daca te vrea, sa isi rezolve si el situatia si gata.
Ce naiba va complicati atata in gesturi minuscule care pot fi total fara insemnatate?

| GheorgheGheorghiuDej a răspuns (pentru sofisis):

Eu sunt de acord cu tine

| rozbombon a răspuns:

Și cum îmi dau seamă ca chiar mai simte ceva pentru mine și ca ar vrea să ne împăcam?