| mary78091 a întrebat:

happy deci ca sa nu va retin prefer so zic din prima.Azi prietena cea mai buna isi sarbatoreste ziua de nasterE, insa nu asta e problema.probleme e ca vreau si eu niste statusuri...adica cele mai fruoase staturiri.scuze categoria... fundita plus vot!tongue

4 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Lovite-ar trenul fericirii,
Trăsnite-ar fulgerul iubirii,
Să-ţi cadă-n cap un sac de bani,
Şi un bilet cu La mulţi ani.

Răspuns utilizator avertizat
| clovnul a răspuns:

Ce exprimare ai si thu. iti dau un 2 la exprimare si statusuri cauta pe googlebig griniar toata intrebarea poti sa o spui ca pe un banclaughing cred ca ar avea succes

| Nesquik_8060 a răspuns:

Acum cativa ani eram doar niste copii... Pentru mine ziua ta de nastere e in fiecare zi! Lma