| maya_7683 a întrebat:

Va salut pe toti. E cineva care isi sarbatoreste ziua de nastere azi? sau pe parcursul acestei saptamani? Daca da, atunci din suflet La Multi Ani!happy

Răspuns Câştigător
| Kynext a răspuns:

Multumesc.In zilele astea o tin numa'ntr-o petrecere:X.Azi e ziua tatalui meu, maine e a mea asa ca iti multumim amandoi pentru urarebig grin

5 răspunsuri:
| kukubau a răspuns:

Multumesc, multumesc. dar e abia in martie laughing

| maya_7683 explică:

Dap mandy3 draga, fiecare cu conceptiile lui.Stii tu vorba aia, gusturile nu se discuta.Si-apoi studiaza cu atentie sensul cuvintului penibil, oke draguta?

| Diiana232997 a răspuns:

Multumesc mult. Ziua mea e vineri dar mi`o tin sambatabig grin

| mandy3 a răspuns:

E frumos ca urezi la multi ani dar totusi... mi se pare cam penibil sa te trezesti asa:S

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol mersi