| madaluhsha a întrebat:

Lma mie! mai e cineva pe aici care isi sarbatoreste astazi ziua de nastere?

7 răspunsuri:
| anonimaa a răspuns:

Hey la multi ani! sa fi sanatoasa, happy, sa ai spor la invatat si noroc in dragoste.
eu sunt in aprilie pe 16 deci...mai am de asteptat!
oricum, petrecere frumoasa si numai impliniri!
xoxo

| Angel_5977 a răspuns:

Buna.

La multi ani:*

| Kittynika a răspuns:

La multi ani!
Da cea mai buna prietena a mea are ziua azi.de fapt ieri ca ii trecut de 12hee hee

| madaluhsha explică:

Ms mult:*. Lma all:*

| madaluhsha explică:

Ehh.nu e chiar atat de greu, dar in fine "La Multi Ani"hee hee

| Haydee a răspuns:

Vroiam sa intreb ce inseamna "Lma"... dar acum mi-am dat seama...
Io nu stiu... ii chiar ase` de greu sa scrii 10 litere?straight face

| pisikutza ta a răspuns:

Da eu mi-am serbat ziua pe 24 adica pana acum 16minute
a fost cea mai tare zi
m-am distrat
am primit ce am vrut
a fost superb
lma! sper ca si u ai primit ce ai vrut si ca te-ai distrat