| katherine_9164 a întrebat:

deci... mie imi place de un baiat de la mine din clasa dar lui ii place de alta fata si ei doi sunt impreuna.nu-s ce sa fac imi place foarte mult de el si stie asta.Nu ma baga in seamna niciodata si cand il intreb pe mess cf nu raspundesadsad. Nu stiu ce sa fac dati-mi un sfat plssss:*. fundita pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Anakatsu a răspuns:

Ai 12 ani? straight face si iti place de cineva? lol am mai zis si o sa o mai zic

altii la varsta asta sunt sexperti si tu nu stii cum sa agati un baiat de 12 ani... e o posibilitate ca acel baiat sa aiba 11 ani asa ca... te-ai prins unde bat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dal dracu si bagai un cocian in fund e e curvarbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu-i da importanta, daca cumva de striga nu-l baga in seama! Nu vorbi cu el.Prefate ca nu exista:*>.

| justme2846 a răspuns:

Pai in primul rand daca ei 2 sunt impreuna nu cred ca ar trebui sa te bagi pentru ca poate chiar se inteleg si se simt bine! Dar totusi incearca sa te aranjezi un pic mai mult sunt sigura ca ii plac fetele ingrijite si frumoasewinkingdar si cele de treaba si foarte amuzantewinking
nu-l mai stresa tot timpul o sa fii o fata cicalitoare si enervanta! ignora-l si flirteaza usor cu el o privire fermecatoare un zambet suptil... fa-l sa vina el dupa tine pentru ca el vrea ceea ce nu poate aveawinkingdaca nu merge asta ewinkinge prea pretentios nu se termina baietii la el sunt ca miile ai tot timpul din lume sa iti gasesti jumatateawinkingsper ca te-am ajutat si ai grija ce faciwinking

| micuta_6487 a răspuns:

Io spun sa ii lasi, mai ales daca vezi ca are prietena, si daca spui ca nu te baga in seama n-are rost sa te injosesti.

| Madalina33 a răspuns:

Eu zic ca e un tutan si sa nu suferi tu o fata asa frumoasa.:X:X:X:X:*Chiar daca e cel mai f din cls. dal dracu ca nu e numa el pe luma...sad Te pupa colega ta Madalina):X:X:X:

| Madalina33 a răspuns:

UIta de el si nu mai fi trista.Nu e numa el pe lumea asta. dal dracu. CUm ppoate o fata asa frumoasa ca tine sa sufere (c m b p a t Madalinahappy

| Adryana_6119 a răspuns:

Pai daca el nu te place treci mai departe. nu vezi ca el nici nu te baga in seama.