| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat din clasa mea, dar cand ma intalnesc cu el nu ma baga in seama, iar cand il intreb pe mess ce face el raspunde ca e bine si apoi scrie dnd ce sa fac? ma puteti ajuta? va rog

2 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Tipic.Asa fac totsi, si nu cred ca merita sa te agitsi pentru el happy. Asa mi s-a intamplat si mie, si nu cred ca ai ce sa faci, decat sa te intelegi cu el si sa lasi lucrurile sa decurga normal.

| Pacala a răspuns:

Inseamna ca omul nu te place. Da-i pace. Ce sa faci altceva?happy