| lavyyy_6110 a întrebat:

Deci sunt cu un baiat de 3 luni.Acum o saptamana mi-a recunoscut ca m`a mintit zilnic ca ii cade netu doar ca sa se joace (nu sunt genu care daca mi-ar fi zis ca ar vrea sa se joace nu l`as fi lasat)asa...si mai mereu pleaca cu maicasa la diferite rude si nu ii pasa daca vroiam sa ies eu cu el sau chestii, niciodata nu i`a pasat. El zice ma iubeste enorm si ca ar vrea sa se schimbe, sa nu mai fie indiferent, dar nu s`ar zice.Eu una m`am saturat sa plang zilnic din cauza indiferentei lui si cum isi doreste el cica sa se schimbe dar nu face nimic pentru asta. Ce credeti, sa mai continui? eu una il iubesc enorm dar sincer acum m`am saturat sa ii dau atatea sanse sad plus ca mi`e frica sa sufar si poate asta e motivul pentru care il totm iert

Răspuns Câştigător
| byankaa a răspuns:

Off fata te inteleg stiu cum e sa suferii dar sa stii ca suferinta nu este asa de rea ...plangi te descarcii si cu timpul il uiti si sfatul meu e sa faci si tu pe indiferenta ca sa inteleaga si el ca indiferenta doare :* succes :*

2 răspunsuri:
| MariaPink9 a răspuns:

Poate e timpul pentru o pauza.el s`a obisnuit sa-l ierti mereu si acum cred ca profita de asta. ia si tu atitudine si pune`i in fata ca iti dai seama ca te minte si inventeaza scuze ca sa nu fie cu tine.

| Deyaaa18 a răspuns:

Lasa-l pentru ca profita de bunatatea ta.